Партнери

Автостандарт Груп «Авто Стандард Груп» (АСГ) – група компаній, що успішно здійснює діяльність на ринку автотоварів України понад 20 років та є одним з найбільших дистриб’юторів автотоварів в Україні.
Автотрансекспедиція1 ПТЕП «Автотрансекспедиція» – транспортно-експедиційні послуги по всій Україні, міжнародні перевезення вантажів по країнах Європи та СНД.
ТАОР Карпати1 «ТАОР Карпати» – готельно-відпочинковий комплекс, найкращий заміський готель України 2014 року та найкращий Green готель України 2015 року.
Термобуд СУП ТзОВ «Термобуд» – завод з виготовлення пінополістирольних плит (пінопласту).
Теплосвіт Група компаній «Теплосвіт» – лідер на ринку опалювального обладнання.
Броньовик ТОВ «Броньовик» – одна з провідних компаній-виробників дверей на ринку України.
КПП центр ТзОВ «КПП-Центр» – компанія, що спеціалізується на поставках запасних частин до вантажних автомобілів.
Львівкульттовари ПП «Львівкульттовари» – вантажні автомобільні перевезення  по регіону та Україні, гуртово-роздрібна торгівля канцелярськими товарами, іграшками, сувенірами.
Компанія Дністер Компанія «Дністер» – заготовляє металобрухт чорних та кольорових металів.

*********

Андрій Хавич,
директор ПП «Львівкульттовари»

Співпраця з Львівським юридичним центром розпочалася для нас із самого початку нашої діяльності, оскільки саме юристи цієї компанії здійснювали первинну реєстрацію підприємства “Львівкульттовари”.  Таким чином, в тісній взаємодії ми працюємо до сьогоднішнього дня уже протягом десяти років. Юристи цієї фірми неодноразово допомагали нам стягувати дебіторську заборгованість із недобросовісних платників. Окрім того, працівниками податкової нашому підприємству неправомірно було нараховано значну суму податків та штрафних санкцій, але з допомогою Львівського юридичного центру нам вдалось в судовому порядку, включаючи апеляційні та касаційні інстанції, довести свою правоту та скасувати незаконні повідомлення-рішення податківців.

*********

Володимир Галинський,
директор ДП Інженерно-виробничий центр

20150818_132458 Наша фірма в процесі роботи стикається з типовими для українського бізнесу проблемами: неправомірні вимоги податківців та непорядність контрагентів, які не розраховуються за надані послуги та отриманий товар.Спеціалісти Львівського юридичного центру успішно допомагають нам вирішувати такі проблеми по мірі їх виникнення. З їх допомогою нам вдалось скасувати кілька незаконних повідомлень рішень податкової, якими нашому підприємству було нараховано до сплати зайві податки та штрафні санкції. Також завдяки співпраці ми змогли стягнути з наших боржників протерміновану заборгованість та штрафні санкції за несвоєчасне виконання боржниками грошових зобов’язань перед нашим підприємством. На сьогодні в усіх судових справах, де наші інтереси представляли юристи Львівського юридичного центру, їм вдавалось добитись позитивного результату. Сподіваюсь так буде і надалі.