Юридична компанія «Львівський Юридичний Центр» заснована у 2001 році і на сьогодні надає повний спектр високоякісних юридичних послуг, необхідних для ведення бізнесу в Україні.

Для фахівців «Львівського Юридичного Центру» важливими є розвиток стабільних відносин з клієнтами та комплексний підхід до вирішення наявних у клієнта проблем. З цією метою ми постійно підтримуємо зв’язок з органами державної влади та управління, партнерські відносини з провідними консалтинговими компаніями та адвокатами, а також постійно підвищуємо професійний рівень юристів компанії.

Ми супроводжуємо наших клієнтів з моменту створення підприємства протягом усього періоду їх діяльності. Вирішуючи усі юридичні завдання, ми допомагаємо клієнтам досягнути поставлених цілей.

Наша компанія спеціалізується на широкому колі юридичних практик, у тому числі в області корпоративного права і M&А, нерухомості і будівництва, антимонопольного права і конкуренції, судового представництва, права інтелектуальної власності, страхування, трудового права, адміністративного права. Наша компанія надає глибоку юридичну експертизу підприємствам різних секторів бізнесу, у тому числі у сфері торгівлі, енергетики, нерухомості, харчової промисловості, фінансових послуг, телекомунікацій, агропромисловості (сільського господарства), транспорту.

Ми пропонуємо нашим клієнтам гнучку систему співробітництва, надаючи послуги наступними способами – консалтинг (юридичні консультації),  юридичний аутсорсинг, юридичний аудит (due diligence).

Будемо раді бачити Вас нашими клієнтами та майбутніми партнерами!

Наша команда

Ми вважаємо, що головним надбанням «Львівського Юридичного Центру» є члени нашої команди з їх особистими якостями – те, ким вони є, і те, що вони роблять. Ми переконані, що успіх нашого бізнесу в першу чергу залежить від людей, з яких складається наша команда.

Виходячи з цього, наша компанія має команду молодих, динамічних і водночас досвідчених та професійних юристів-практиків. У розпорядженні наших юристів значний досвід застосування українського та міжнародного права, здібності розуміти потреби та цілі наших клієнтів і, відповідно, надавати високоякісні юридичні послуги. Кожен із наших юристів спеціалізується в кількох галузях права, а також володіє українською, польською, російською та англійською мовами.

Основними принципами роботи наших юристів є орієнтація на успіх, індивідуальний підхід до кожного клієнта та відповідальність за надані послуги.